Koledar » Skupne govorilne ure za starše ob 17. 30

11.04.2019 - 11.04.2019
Učitelj razrednik predmet učilnica opombe
Berden Mojca 1. F FRA, ŠPA 231
Bevc Cvetka   KLA, PRZ, ITS, PDO, USIG 229
Bobek Alenka 3. B GLA, KLA, PET, USIG, UMEG 122
Božičnik Maja 1. A KEM, BIO 124  
Britovšek T. Barbara 3. F SLO 231
Cerar Alja   IMD, IMP A 121 a
Černuta Nowak Lidija   UMZ, LUM, KLA, GLA, USIG, UMEG, IPPD, ITS 336
Confidenti Aleš   INF, IKT ODSOTEN
Delak Maja   USD, SPT 221 zbornica
Dermastja Tadeja   FRA 231
Dimec Mojca   IMD, ZTDG, USD, ZTGF – G, IMP A 121 a
Dolinar Simona   ŠVZ 123
Dragan G. Janja 1. C KLA, USIG 213
Dušej Blatnik Anka   SLO, JIO 211
Epih Lili 1. B SLO, PDO ODSOTNA
Eyer Daniel   KIT   ODSOTEN
Fajdiga Nina   SPT, USD 221 zbornica
Fleischman Matjaž   ŠVZ 123
Groleger Sergeja   KEM 122
Gruden Eržen Majda   KLA 221 zbornica
Hafner Jana   šolska svetovalna služba 218  
Jaklitsch Jakše Katarina   SLO, JIO, PDO 226 kabinet
Jus Andrej   DGD A 121 a
Kačič Deja 2. G MAT, MOT 205
Karlo Tea     ODSOTNA
Kašpar Petra 4. C ŠVZ 123
Kokelj Žerovnik Irma   MAT, MOT 233
Kolenc Alenka   MAT 334
Kolpakov Anita 2. A ZGO 124
Kopač Andreja   UGOV, ZPO A 121 a
Korošec Marko   KIT 307
Kosem Maša 1. E NEM, TJO 213
Krajnc Avdić Barbara   DGD, IGO A 121 a
Krajnc Maja 3. C PSIH, RUP, ZSM, RPS 229
Kukec Maša 2. C MAT, NZO ODSOTNA
Lesjak Tatjana 2. D KLA, USIG 223a kabinet
Lotrič Vesna   PPP, PPE, IZO, KVE, VSP   ODSOTNA
Lukan Mojca   PPP, KVE, IZO 124
Macarol Maja 3. D ŠVZ 211
Majcen Janja 3. G SLO 232
Mazi Andraž   KIT   ODSOTEN
Menart Urška   FIF A 121 a
Mivšek Manica 4. H NEM, ZGO 233
Nemec Bernarda   PSI, RUP, IPPD, ITS   ODSOTNA
Novak Cvetka   šolska svetovalna služba 218
Oberstar Ciril   ZTGF-F A 121 a
Ogrin Darja   ZGO   ODSOTNA
Ogrin Marko PT KLA, GLI, KORS 330
Ožbolt Sinja   UGIB, USIP, PDO 221 zbornica
Paradiž Alan 1. G ANG 214
Perger Maruša 4. E FIZ 205
Pikalo Petra   SPT, UGIB 221 zbornica
Plevnik Vinko 4. B ŠVZ 123
Pluško Alojz   ravnatelj 220
Podrzavnik Andreja   USD, SPT 221 zbornica
Pogačnik Aleš   PSIH, RUP, ITS, IPPD 223b kabinet
Pokovec Alenka   SOC, FIL ODSOTNA
Posavec Urša 2. H ANG 214
Potočnik Jasna 4. A  USI-L, LII, UME-L, LUM, LID, PDO 215  
Predanič Matjaž   KLA, KORS, KORB, ZGD, GLA, ZIG 305
Pugelj Klara   MAT, tajnica za splošno maturo 414
Pušenjak Barbara 1. H UAN, VZV, VZO, BIO 210
Radoman Drago   GEO 213
Ribnikar Oblak R.   ANG 414
Rolih Eva   ANG   ODSOTNA
Rupnik Lili 3. A GEO, DZO 210
Sgerm Miljana 3. H KLA, USIG, KORB, GLA, ZIG 229
Šmid Veronika   KLA, USIG, GD; tajnica za poklicno maturo 336
Smuk Alenka 2. E BIO 122 nadomestni razrednik
Špenko Tanja   LID, LII, USI-L, LUM, UMEL, PDO 216 kabinet
Sraka Jenny 4. F SLO 211
Šulc Barbara 2. E ANG   ODSOTNA
Teropšič Dušan   USD, PLI, USIP 221 zbornica
Tomažič Mateja 2. F MAT 233
Tovirac Nataša   USD 221 zbornica
Trampuš Mojca 3. E MAT, MOT 222a kabinet
Vanič Miha   RUS 214
Vignjevič K. Petra   ZGO, pomočnica ravnatelja 220
Virant Iršič Katarina KLA, USIG, GLI,  GIG, PDO, ZIG 223a kabinet
Vohar Urška SPT, USIP 221 zbornica
Voje Matej 4. D KLA, PDO, USI-G, KORB 336
Vrečko Novak Ivica    BIO, NZO   ODSOTNA
Žefran Barbara   UGOV A 121 a
Zobec Aleš 2. B KOV, IZO, organizator prakse 224 kabinet
Zupan Mojca 1. D PPP, KOV, IZO, organizator prakse 225 kabinet
Zupanec Aja   SPT 221 zbornica
Županič Petra 4. G SLO, LUM, USIL, PDOI, JIO, LD ODSOTNA
Odsotni učitelji razrednik
Confidenti Aleš
Djukić Urška
Ekart Primož
Epih Lili 1. B
Eyer Daniel
Kukec Maša 2. C
Lotrič Vesna
Mazi Andraž
Pokovec Alenka
Ogrin Darja
Rolih Eva
Šulc Barbara 2. E
Vrečko N. Ivica  
Žitnik Živa  
Županič Petra 4. G
Živkovič Nataša
 
Accessibility