Okrožnice » Športni dan, 7. 5. 2019

04.04.2019

ŠPORTNI DAN 7.5.2019

1 A 1 B 1C 1 D 1E 2A 2B 2C
2D 2E 2F 2G 3A 3B 3C 3D
3E 3F 3G 4A 4B 4C 4D  

 

Vsi dijaki ste od malice odjavljeni. V kolikor malico vseeno želite, se nanjo prijavite in prevzamete »lunc pakete« na običajnih mestih – predšolska vzgoja na stavbi A (Slorest), gimnazija v dijaškem domu Bežigrad.  Prevzem malice je od 7.30 do 11.00.

 

Aktivnost Organizator, lokacija in ura
Atlantis (37 prijav) – vodene vodne igre: vodna košarka, vaterpolo, vodna odbojka, utrjevanje plavalnih tehnik, tobogani

OBVEZNE KOPALKE IN BRISAČA!

Atlantis vodno mesto, BTC, Šmartinska c. 152, 1000 Ljubljana

Zbor ob 8:50 v avli vodnega mesta!

Vodja: Macarol Maja

Spremljevalci: Sraka Jenny

Pohod (180 prijav) po PST proti Fužinskemu gradu

OBVEZNA PRIMERNA OBUTEV IN OBLAČILA!  (dežnike oz dežni plašč v primeru dežja)

 

Svšgugl – stavba A,  Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana; (v primeru dežja v avli)

Zbor ob 8.30!

Vodja: Dolinar Majdič Simona

Spremljevalci: Fleischman  Matjaž, Trampuš Mojca, Korošec Marko, Rupnik Lili, Županič Petra, Zupan Mojca, Paradiž Alan, Eyer Daniel, Ribnikar O. Renata, Rolih Eva, Pogačnik Aleš, Čigon Ana,

GIB – Športne aktivnosti (112 prijav) (Trampolin park – Super Jump Gib, borilne igre, gimnastični poligon, gimnastični skoki v pene, funkcionalna vadba, velike žoge)

OBVEZNA ŠPORTNA OPREMA!

 

GIB, Drenikova 32, 1000 Ljubljana .

Zbor ob 8:40!

Vodja: Kašpar Petra

Spremljevalci:  Radoman Drago

Dvoranska odbojka na mivki (Črnuče) (45 prijav + 47 prijav)

OBVEZNA ŠPORTNA OPREMA !

Zaradi velikega števila, ste razdeljeni v dve skupini:

1.      SKUPINA:  1.A, 1.C, 1.E, 2.A, 2.B, 2.D, 2.E, 3.A

 

2.      SKUPINA:  2.F, 2.G, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 3.G, 4.A, 4.B, 4.C

 

 

Športni center Ludus, Šlandrova ulica 11
1231 Ljubljana-Črnuče

Zbor 1. Skupina: 8:15

Vodja:  Plevnik Vinko

Spremljevalci: Confidenti Aleš

 

Zbor 2. Skupina: 11:15

Vodja:  Šmid Veronika

Spremljevalci: Voje Matej

Frizbi (30 prijav)

Za aktivnost je potrebna športna oprema

Svšgugl – stavba A (telovadnica), Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana;

Zbor ob 8.40!

Vodja: Pavlović Rimi

Spremljevalci: zunanji izvajalec

 

Bit center  Badminton, floorball, arkadni ples, just dance). (42 prijav)

 

OBVEZNA ŠPORTNA OPREMA!

 

 

Bit center – Štepanjsko naselje, Litijska cesta 57, 1000 Ljubljana

Zbor ob 8.40!

Vodja: Potočnik Jasna

Spremljevalci: Dimec Mojca

 

Plesne delavnice na SVŠGUGL – Gibanje je zakon, ples tudi!

(9 prijav)

Obvezna primerna obutev in oblačila!

 

Srednja gradbena šola ( SG-P)

Zbor ob 8.20!

Vodja:  Vohar Urška

 

 

Plesna delavnica na SVŠGUGL –  Osnove sodobnega plesa

(15 prijav)

Obvezna primerna obutev in oblačila!

 

Svšgugl – Stavba A, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana;

(P-Galerija)

Zbor ob 8.20!

Vodja:  Fajdiga Nina

 

Plesna delavnica na SVŠGUGL – Preoblikovanja

(15 prijav)

Obvezna primerna obutev in oblačila!

 

Svšgugl – PDV (GPD)

Zbor ob 8.20!

Vodja:  Zupanec Aja

 

   

 

Vse dejavnosti trajajo najmanj 3 ure (180 minut).

Na vseh aktivnostih je obvezna športna oprema.

Vsi, ki ste prijavljeni na pohod, se vremenu primerno obujete in oblečete (palerine, dežniki).

Odjava od športnega dneva je mogoča v skladu s Šolskimi pravili.

Športni pedagogi